Kaikki asiat ovat yleisesti julkisia mm. mainitsemani suunnitelma. Tosin epäilen että tuota ei ole missään vaiheessa käsitelty yhdessäkään valtamediassa.Hank Voight kirjoitti: La Marras 18, 2023 9:04 pmEikö sinua yhtään mietitytä se, että jos tällaista projektia suunnitellaan koordinoidusti maailmanlaajuisesti vuosikausia, niin miksi koko maailmasta löytyy kourallinen edes jonkin verran asiantuntijastatuksen omaavaa, jotka yrittävät asiaa tuoda esiin. Luulisi hiukan enemmän löytyvän. En mä oikein osta sitä, että sadat miljoonat asiasta tietoiset olisivat hiljaa siksi, etteivät uskalla puhua. Tai siksi, että keräilevät asian tiimoilta massia.holmesin haamu kirjoitti: La Marras 18, 2023 7:36 pm Itselläni on asiasta aivan eri näkemys. Monet asiat tuossa eivät tapahtuneet sattumalta. Pidän myös erikoisena, että miten voi olla virallinen vuoden 2018 suunnitelma tiekartasta, joka toimii loistavasti yhteen koronan kanssa.
Samoin miten tuollainen suunnitelma toteutetaan koordinoidusti käytäntöön maailmanlaajuisesti.
Monia isoja asioita ei käsitellä ollenkaan julkisesti mistä tahansa syistä.
Gain-of-function tutkimukset yhdessä muunnellun koronaviruksen kanssa ovat olennainen osa tätä palapeliä.
Eivätkä kaikki palapelin osat tiedä kokonaisuudesta mitään. Moni suorittaa vain oman roolinsa.
Edward Snowden tuli tunnetuksi myös omista paljastuksistaan. Ymmärrettävästi moni ei halunnut ottaa vastaavaa riskiä.
Tarkalleen ei tietysti tiedetä mikä oli kaiken taustalla ideana.Hank Voight kirjoitti: La Marras 18, 2023 9:04 pm Toinen juttu mikä ihmetyttää on se, että mitä tällä Waterloolla saavutettiin. Jos piti suorittaa depopulaatiota, niin aika heikosti näyttää sujuvan. Vai oikeastiko tällainen koronapelleily tarvittiin petaamaan jotain tulevaa totalistista maailmaa? Jos jotain muuta, niin mitä?
Mutta tuo maailmanlaajuinen identiteetti-rokotepassi-lompakko-yhdistelmä on kyseisen suunnitelman pääidea. Kyseessä ei ollut pelkästään EUn idea, vaan maailmanlaajuinen.
Pakkorokotuksia ajettiin väkinäisesti välittämättä koronan vaarattomuudesta. Rokotteiden merkitys kokonaisuudessa on epäselvä.
Depopulaatiota on myös veikattua yhdeksi tärkeäksi ideaksi, koska ihmisten määrän nähdään olevan liikaa maapallolla.
Jos huomioi miten joka toinen sana on "ilmastonmuutoksen vaara", niin millä todennäköisyydellä ei nähdä "väestön moninkertaistumisen vaaraa".
Yksi mahdollisuus on siinäkin miten koronan piti olla paljon vaarallisempi tauti kuin se todellisuudessa olikaan.