Tahtoohan sitä siinä anaaliseksissä verenvuotoja tulla. Siitä johtuen siinä on oikeasti iso riski verikontaktille ja esimerkiksi HI-viruksen tartunnalle.viivahattu kirjoitti: Ti Loka 07, 2025 10:37 pm Jos sinulta vuotaa verta joka kerta kun käyt paskalla, suosittelen välitöntä visiittiä lääkäriin. Olet nimittäin varmasti punnertanut ulos isompia pökäleitä kuin keskikokoinen penis. Ja jos ihminen syö terveellisesti, niin ei paska ole mitään suolen seinämiinkin tarttuvaa liisteriä, vaan tulee ulos kiinteässä olomuodossa. Sitä paitsi liukastusvoidettahan siinä käytetään, kun perseeseen ruvetaan panemaan.
Vastaanottava anaaliseksi on noin 17 kertaa riskialttiimpaa HI-viruksen tarttumisen kannalta kuin vastaanottava emätinyhdyntä (1,38 % vs. 0,08 %).
Mahdollisesti tuollaisissa voi olla lisäperustetta mahdolliselle irtisanomiselle tai virkasuhteen purulle, kun näyttänyt oppilaille esimerkkiä vaarallisesti suojaamattomasta riskiseksistä lukuisten miesten ja naisten kanssa.
Onhan tuo opettaja melkoinen panomies kuitenkin. kun painaa videoille menemään hyvin erilaisia ihmisiä iästä, sukupuolesta, kehopositiivisuuksista ja niin edespäin riippumatta.