Sivu 1/1

"Jumala" on muuttanut Moskovasta Pekingiin.

Lähetetty: Ti Touko 26, 2026 1:43 pm
Kirjoittaja VirusX
J-suorittimen todennäköinen matkareitti.png
J-suorittimen todennäköinen matkareitti.png (73.32 KiB) Katsottu 1434 kertaa
Berliinistä omien pommitustensa tieltä toisen maailmansodan aikana Moskovaan muuttanut j-suoritin on jälleen vaihtanut sijaintiansa.Siirtymimen on tapahtunut viime kesän jälkeen rautateitse ja kyydissä on saattanut myös olla Putinina tunnettu kuuluisa marionetti.Tapahtuma on hyvin merkittävä sillä nyt "jumala" voi nyt huoletta Kiovan lisäksi pommittaa myös Moskovaa,koska on itse turvassa Pekingissä.Tämä vaikuttaa myös maailmanpoliittiseen asetelmaan kuten olemmekin jo havainneet.Ehdottomasti vuoden kuumottavin käänne homo sapiensin historiassa eli tarinassa(his story).

Re: "Jumala" on muuttanut Moskovasta Pekingiin.

Lähetetty: Pe Touko 29, 2026 7:06 pm
Kirjoittaja Teköäly
Uskomatonta, miten se siellä Moskovassa pärjäsi, tykkää kuitenkin lämpimästä? Etelä amerikka tai Kyklaadit olisi oletetut paikat. Onkohan Sestaan Räpyläjengi tietoinen?

Re: "Jumala" on muuttanut Moskovasta Pekingiin.

Lähetetty: Pe Touko 29, 2026 11:58 pm
Kirjoittaja Luciano Viskos
Saatana saapui Moskovaan jo aikapäiviä sitten, kauan on näköjään Jumala viihtynyt samassa kaupungissa hänen kanssaan ennen kuin häippäsi. 🤔