Seksirikollinen J.O.Väyrynen

Tänne keskustelut seksuaalirikoksista. Muista että henkirikoksille on oma palstansa.
samurai
Alibin satunnaislukija
Viestit: 52
Liittynyt: Pe Huhti 04, 2008 10:52 am

Viesti Kirjoittaja samurai »

Tääkin jamppa on ollut telkussa kertomassa omalla naamalla ja nimellä kuinka hommat toimi.
Luihun näköinen äijä. Selitti siinä vaan että kännissä alkaa tekee mieli saada käteenvetoapua. Ja eikun pikkupoikia etsimään ja sitä käteenvetoapua pyytämään. Muutaman kerran mopo karkasi ja pojilla ei kivaa ollutkaan.

Samassa haastattelussa siitä kastraatiostakin puhui että oli anonut sitä.

Rennosti istui ikkunalaudalla jossain linnassa ja kertoili tämmöisiä.
-K-
Scooby-Doo
Viestit: 26
Liittynyt: La Kesä 28, 2008 1:14 am
Paikkakunta: Turku

Viesti Kirjoittaja -K- »

Tää "Veijari" on Turun Pansiosta kotoisin,, ja nää ensimmäiset pikkupoikien raiskaukset sattui Tanskassa.. kaveri väitti linnaan tullessaan saaneensa kakkunsa omaisuus rikoksista,, mutta ei mennyt pitkään kun teoista oli jo lehdessä juttu, ja sitten ei ollut Jarilla enää linnassa kivaa.. Muistan eräänkin kerran kun oli lentopallo matsi menossa kakolan pihassa ja Jari oli myös verkolla.. kunnes tuli nyrkkiä verkon läpi sen verran kovaa ettei jarista ollut enää pelaamaan :roll: . Taisi olla viimeinen kerta kun Jaria kerroksilla näkyi muiden joukossa sillä kakulla.
Näytöt
Hetty Wainthropp
Viestit: 462
Liittynyt: Pe Touko 22, 2009 4:11 pm

Re: Seksirikollinen J.O.Väyrynen

Viesti Kirjoittaja Näytöt »

Taavi Kassilan legendaarisessa TV-draamassa Autovaras oli se yksi fiktiivinen rikollinen joka istui lastenraiskauksista, vaikka vankilan uudelle tulokkaalle esiintyikin mukavana heppuna jolla nyt oli pari murtokeikkaa takana. Tosin melko pian tämä uusi tulokas joutui ihmettelemään miksi "kunniallista omaisuusrikollista" aina hakattiin ja sorsittiin. Onkohan tämä Väyrynen ollut tuon hahmon esikuvana todellisuudessa? Ainakin täällä kirjoitetun perusteella yhtymäkohtia on paljon.
Vastaa Viestiin