Uusnatsien väitetään pahoinpidelleen naisen bussipysäkillä Tampereen Epilässä

Otsikon mukaisesti. Myös onnettomuudet pienistä suuriin. Pohjustamattomat keskustelunavaukset.
Avatar
Marokon Kauhu
Ainesta Watsoniksi
Viestit: 4801
Liittynyt: Ma Maalis 26, 2007 9:06 pm
Paikkakunta: Rio Grande

Re: Uusnatsien väitetään pahoinpidelleen naisen bussipysäkillä Tampereen Epilässä

Viesti Kirjoittaja Marokon Kauhu »

Villeri kirjoitti: To Heinä 16, 2026 8:18 pm Siis uusnatsit ovat pahoinpidelleet jonkun naisen, mutta äärioikeistosta vimmalla varoittava media ei kerro tapauksesta? Nyt taisi Dimitrillä hieman karata mätäkuun jutuksi.

Ollikainen ei häviä eripuran tuottajana yhtään Janus Putkoselle ja Johan Bäckmanille.

Dimitri "pyöränlukko" Ollikainen, joka on tuomittu väkivallasta poliittisia vastustajiaan vastaan ainakin yhtä usein kuin Jari "Kumisilmä" Laine, väittää tälläistä?

Eipä ole tainnut tapahtua mitään.

search.php?keywords=dimitri+ollikainen
  • Väestönvaihto
  • Turhanpaikan hakijat
  • Kotoutumisteollisuus
  • VOK - business
  • Partalapset
  • Huonolaatuiset mamut
  • Islamisaatio
Rousku
Axel Foley
Viestit: 2019
Liittynyt: Pe Elo 24, 2007 11:29 pm

Re: Uusnatsien väitetään pahoinpidelleen naisen bussipysäkillä Tampereen Epilässä

Viesti Kirjoittaja Rousku »

pasi_nieminen kirjoitti: To Heinä 16, 2026 7:42 pm
Nile Jarvis kirjoitti: To Heinä 16, 2026 6:47 pm Venäjän väestöstä 15-20% on muslimeita. :roll:
Niin on koska Venäjä on imperialistinen suurvalta joka on valloittanut alueita ja kansoja. Venäjällä suhtautuminen muslimeihin on kuitenkin päinvastainen Suomeen verrattuna. Venäjällä muslimit ovat köyhälistöä ja heikommassa asemassa kuin natiivit. Ei ole kelagoldia, ei sosiaalitätejä, ei tasa-arvovaltuutettuja eikä muutakaan maahanmuuttoteollisuutta paapomassa. Venäjän muslimit asuvat pääasiassa Pohjois-Kaukasuksella eli niillä alueilla joilta rekrytään sotilaita Ukrainan rintamalle.
Yksi perinteinen muslimiseutu on kuitenkin myös Tatarstan, joka on taloudellisesti Venäjän kehittyneimpiä alueita. Ja tataareja on mukana bisneksissä ympäri Venäjää. 20 % musllimien lukumääräksi kuulostaa korkealta; 10 % voi olla lähellä todellisuutta.
Vastaa Viestiin