Odineilla on sääntö että missään nimessä ei saa mennä esim kontulaan tai mihinkään missä voisi ihan oikeasti tulla yhteenotto neekereiden ja ählien kanssaPuheenjohtaja kirjoitti: La Huhti 25, 2026 12:13 am Missä on Soldiers Of Odinit? Kemissä kellarissa kiljua ryystämässä ja peilin edessä heilaamassa? Malmilla voisi tulla pataan, tai luodista, eihän sinne uskalla kiljupöhöttynyt pilottitakkinen.
Malmin katujengi 7 Side
-
nihilopriest
- Nikke Knatterton
- Viestit: 199
- Liittynyt: Ti Maalis 03, 2026 1:53 am
Re: Malmin katujengi 7 Side
kiipula-dirlewanger MC 1% jäsen jo vuodesta 2014
-
nihilopriest
- Nikke Knatterton
- Viestit: 199
- Liittynyt: Ti Maalis 03, 2026 1:53 am
Re: Malmin katujengi 7 Side
Noinhan toi menee, oikein ja luonnollista. Ne jatkaa sukua ketkä tekee, evoluutio karsii puheukot ja nössöt miehet "wöö kyl mä muuten mutku laitonta..." tyypit pois
kiipula-dirlewanger MC 1% jäsen jo vuodesta 2014
- Tarkastaja Levisi
- James Bond (George Lazenby)
- Viestit: 11724
- Liittynyt: La Heinä 18, 2020 4:44 pm
Re: Malmin katujengi 7 Side
– Touhumme eteni yhä pitemmälle, ja kun aloimme suoraan sanoen nussia lauteilla sylikkäin, Kari Tapio räjähti, Frederik muistelee kirjassa.
Re: Malmin katujengi 7 Side
Siis oikeastiko kuvittelet että näiden katujengien imbesillin ÄO:lla varustetut kieli-, käytös- ja lukutaidottomat siitä yhtäkkiä vaan siirtyvät "ihmismäiseen elämään" kun ikää tulee?Puntari kirjoitti: Ke Huhti 22, 2026 11:55 pm Ennenkin näiden nuorisoilmiöiden kanssa on pärjätty. Joensuun skinien pääaktivistien kohtalo oli heille itselleen surkea, mutta sieltäkin tukijoukot häipyivät ihan ihmismäiseen elämään.