Näköjään useat ovat yhä lääketeollisuuden luoman tekototuuden pauloissa ja kuvittelevat, että rokotteet ovat "hopealuoti" koronatautia eli kovittua vastaan.
Kaikkialla, missä on kova rokotekattavuus, on myös ennennäkemättömät tauti- ja tautikuolleisuusluvut. Esimerkki kaupunkivaltio Singapore, missä ollaan saatu rokotettua yli 80% ihmisistä:

- Singaporessa on rokotettu vähintään 82 prosenttia väestöstä, boosteriohjelma on käynnissä.jpg (100.3 KiB) Katsottu 1099 kertaa
https://www.worldometers.info/coronavir ... singapore/
Tällä viikolla tehty jo useita uusia pandemian ennätylukuja, kuten taaskin tuoreimmat luvut näitä ovat:
Kun ajattelee, että koko pandemian ylivoimaisesti pahin hetki Singaporessa, vaikka maa on pitkälti lockdownissa, ulkomaanliikenne seis, jarrut siis päällä ja ihanat mRNA-nektarit laskettu ihmisten suonistoon, aivoveriesteen läpi aivoihin, sukuelimiin, sydämeen ja veriytimiin, niin eikö ihmiset näe mikä on isoin muuttuja viime vuoteen verrattuna niin Singaporessa, Israelissa kuin muissakin himorokottaja-alueissa?
Nyt THL on aiheuttamassa samankaltaisen tilanteen Suomeen, toki asutustiheyden ja maltillisemman rokotusasteen takia hieman lievempänä, missä rokotteet provosoivat kasvavan määrän ihmisiä sairaalaan ns. läpilyöntisairastumisissa (lue: ADE)
Yksi mRNA-rokotteiden ydinkeksijöistä ja montaa muuta ko. teknologian patenttia omistava Dr. R. Malone on useaan kertaan sanonut, että tämänkaltainen "vuotava rokote"(leaky vaccine) kannattaisi jättää riskiryhmien suojaksi, mihin se on erittäin tehokas, kun taas samaan aikaan etenkin nuorten ihmisten on hyvä käydä tauti läpi, kuten vanhempienkin terveiden.
Nyt on riskinä että "rokote", joka sekä antaa sairastua, että tartuttaa ajaa virusta siihen suuntaan, että tuloksena on supervirus, joka voi viikatoida koko rokotettujen populaation, kuten eläinkokeissa on toistunut. Hän vertasi tätä antibioottiresistenttiin bakteeriin, koska mekanismi on sama.
Vanhemmista osa voi tarvita avuksi hyviksi todettuja olemassaolevia ja edullisia lääketerapioita, joita en monetta krt tänne listaa. Näillä samoilla lääkkeillä hoidetaan ja pelastetaan Floridassa henki useilta rokotetuilta ja toki myös sairailta/ylipainoisilta ihmisiltä.
On harmi, että meikäläisten THL on niin korruptoitunut ja kontallaan lääketeollisuudelle, että sieltä ei tule järkeä "pandemian" hoitoon tulemaan.
Korruption voi päätellä esimerkiksi siitä, että joka ikinen rokotteen poisveto haittojen takia tehdään lähes viimeisenä Euroopassa, näinhän taas nuorten Modenan (lue: USAn puolustusministeriön tekno-osasto DARPA) mRNA-software -ruiskeen kanssa.