Tiedä mikä tuo heppu on, mutta sopisi ihan loistavasti "false flag" -operaatioksi, kun näitä olisi kova tarve saada nyt esiin Euroopan joka kolkasta, jotta saadaan tuleville toimille oikeutus.
Voihan tuo oikeitakin kepposia ollut suunnitellut, mutta kyllä hän valitettavasti ihan yksityistapaus ja mt-ongelma -kategoriaan menee kuten kaikki vastaavat muslimitkin heti yleensä ollaan laitettu. Vai onko valkoisen (oletetun) kristityn miehen mielenterveys niin paljon vahvempi kuin islamilaisen kulttuurin valloittajasoturin, että mt-ongelmaa ja yksittäistapausta ei voida heti julistaa?
Maximilien kirjoitti: Ma Joulu 27, 2021 6:33 pm
Natsiterroristin henkilöllisyys on varmistunut. Hän on vuonna 1996 syntynyt
Jim Holmgren, joka on toiminut ...
Sveine Hund! Ich kann natzeja siellä täällä gesehen! Vittu, terroristejakin ovat vielä, vaikka kansankodin ja koko pohjolan piti olla #UNELMA?!
Rohkeasti lähteet näkyviin vaan, ei se ole häpeä, että kollaa itse toisen terroristijärjestön eli antifan sivuja, joilla on toimintaa laajasti ympäri Euroopan ja Yhdysvaltojen eli ANTIFA:
https://antifa.se/2021/11/10/afa-gotebo ... srorelsen/
Äärivasemman sekopääanarikisteista, transvestiiteista, seksuaalirikollisista ja muista mielisairaista väkivaltaisista maanikoista isoin osin koostuvat antifat ovat säästyneet europol-tutkinnoilta lähinnä siksi, että ovat valtaapitävän vasemmistotahon militanttisiipi, jota on kätevä käyttää poliittisiin tarkoituksiin.
Antifasismin tai -rasismin kanssa antifalla ei ole mitään tekemistä ollut aikoihin, vaan päinvastoin, ovat todistaneet olevansa liki yksi-yhteen kopio Hitlerin nuorisojärjestö ruskeapaidoista ja ovat todistaneet olevansa järkyttävän rasistisia esimerkiksi US mellakoissa 2020. Näistä mellakoista ja antifan rasistisesta sekä väkivaltaisesta järjestäytyneestä toiminnasta Yhdysvalloissa on oma ketjunsa tuolla:
https://murha.info/rikosfoorumi/viewtop ... 20&t=29838