Mitenkähän jäi kiinni? Olisi luullut, että ovat laittaneet kuvan jakoon viranomaisteitä jo paljon aiemmin, mutta eipä tainnut niin olla vai miten kävi näin peikkomainen flaksi, että vain tunti-pari ja kiinni? Itseään viihdyttäneen suvakin kanssa Saksanmaalla yksi vaihtoehto? En ihmettelisi, vaikka olisi ollut jo valmiiksi kopissa raiskauksesta epäiltyn
Hyi saatana kuinka imelä poseeraaja tuo olikaan, joku ihonmyötäinen paita päällä kuvattuna oli toinen kuva - otettu muuten ostarilla tietenkin...
Tiina kirjoitti:Ottaa myös päähän, että joidenkin nimimerkkien taholta tyttölapset tässä uhriutetaan ihan niin kuin heillä ei olisi mitään omaa tahtoa (mikä heillä todellakin on) eikä osaa tapahtumiin.
Taitaa olla niin, että ovat sellaisia setämiehiä, joilla ei ole mitään kokemusta teinien ja esiteinien maailmasta.
Lakiin on kirjoitettu lapsille erityinen suoja-asema ja syystä, lapsen tahdolla ei ole muuta merkitystä kuin se, että törkeä hyväksikäyttö muuttuu raiskaukseksi, jos lapsi on selvästi kieltänyt muslimia* tunkeutumasta itseensä. Kyllähän se on aika selvää, ettei lasta ole kaapattu jonnekin seksikammioon kuukausiksi, mutta lasta on selvästi aivopesty ja valmisteltu, lahjottukin varmasti (ns. grooming) ennen varsinaista aktia. Tuo erityisesti islam-kulttuurimiesten laajasti (UK tapaukset) ja järjestelmällisesti harjoittama grooming toimii muuten myös aikuisiin, moni vaikenee häpeästä ja jutun nostaminen hieman myöhemmin oli ainakin Nottinghamissa käytännön mahdotonta poliisin syyllistävän asenteen vuoksi. Toivottavasti meillä olisi parempia ja empaattisempia poliiseja, joilla tuntokarvat pystyssä - heitä varmasti tullaan tarvitsemaan, koska osa meidän Suomen naisista on yhä tavan tiinoja!
Lasten aivot ovat vajavaiset ja teini-iän myllerrys hormooneineen voi tehdä lapsesta huoltajille "vieraan", koska aivolohkot eivät kytkyissä toisiinsa, kuten aikuisilla. Vaikka lapsi olisi tunkemassa puoliväkisin aikuisen miehen sänkyyn, ei se valkopesisi afgaani-/lähi-itäläisten rikoksia, koska meidän maassa peniksen ujuttaminen lapseen on vakava rikos - vaikka sen tekisi kuinka hellästi. AIKUISELLA ON VASTUU, AINA!
Tai ehkä Tiina kohta kertoon kuinka uhri/uhrit sai nautintoa raiskauksista ja uhanalaiset pedot pitäisi siksi vapauttaa ja maksaa heille viihdytysraha? Eräs [pakistanilainen] italialainen "kulttuuritulkki" tiinaili neljän pohjois-afrikkalaisen suorittamaa joukkoraiskausta aikanaan näin:
Raiskaus tuntuu pahalle, mutta vain alussa",
kirjoitti Abid Jee, 24 v.
"Kun saa peniksen sisään, nainen rauhoittuu ja tilanne muuttuu normaaliksi seksiksi"

- Raiskaus tuntuu pahalle, mutta vain aluksi ja sitten voikin naatiskella...
- lataus.jpeg (7.88 KiB) Katsottu 4264 kertaa
Jätetään tuo alkuperäinen tähän muistoksi kaikille oman elämänsä tiinoille, jotka eivät vaikuta ymmärtävän, että kaikista tyttölapsista tietämätön setäkin on kenties joskus ollut esiteini, joka on farkkujen etumus koppurakovana pusuttanut ja ehkäpä jopa sormilla hyväillen, pakkasessa tietenkin, käyttänyt hyväksi suurinpiirtein samanikäisen teinitytön kiimaviettiä? Tilanne olisi ollut ihan kuin narttukissa juoksussa jota kolli pääsi sitten ensimmäisenä paijaamaan, mutta näitä hormoonileikkejä on ollut täällä Suomessa tapana leikkiä oman ikäryhmän edustajan kanssa tai edes kahdestaan.
Uhrin eli kasvavan lapsen syyllistäminen aikuisten islamkulttuurimiesten sairaista mielihaluista ja suomalaisten häpäisystä on tuo suvakismin hulluin muoto. Ei voida millään tajuta tosiasioita, vaikka itse niitä peräänkuulutetaan.
Lapsi on kulkenut jo jonkin matkaa, ennen seksuaalirikosta, mutta elämänkokemusta hänellä ei ole paskaakaan. Aikuiset ovat pettäneet hänet - tarkoitan koulua, missä opetetaan lähestymään muslimimiehiä reippaan avoimesti mitä taas nämä uhanalaiset pedot (turvapaikalla ja jopa kansallisuudella siunatut) käyttivät julmasti hyväkseen. Ja tulevat käyttämään, tutkijat ovat samaa mieltä kanssani tässä.
Puhuivat lehdessä, että poliisi saanut halveksuvia viestejä ulkomaalaisista - millaistahan on pedojen viestintä suomalaisista ollut, esim. uhrista? Kunnioittavaako - tuskin!
*= Korostan usein islaminuskoon liittyviä asioita ja tähän kulttiin liittyvien henkilöiden toimia. Tämä ihan siksi, että itse tuovat islam-kulttuurin minun nenän alle, saa lukea moskeijoista, rukoushetkistä ja kuinka mahtava ja harmiton tuo uskonnon ja kulttuurin sekoitus on. Itse olen havainnut, että kiinnostus raiskauksiin ja lapsiseksiin menee tässä yli kulttuurirajojen (vaikkapa irakit ja somalit) eli niiden on liityttävä itse islamiin?
On todella ärsyttävää huomata, ettei tämän hihhuloinnin epäkohdista voi puhua vieläkään johtavalla tasolla, eikä valtamedia uskalla edes pikkutytön kätösellä asiaa sorkkia - "out of sight - out of mind" -tuumaa suvakki syöstessään maataan kaaokseen.
Ruotsissa jo puolet raiskausrikoksista(sis. yritykset) ovat ulkomaataustamiesten tekemiä ja näiden valtauskon ehkä arvannettekin?